Kontakt

Ledningsgrupp

Peter Johansson, Jönköping University, programansvarig
tel 036-10 15 63
peter.johansson@ju.se

Malin Löving, Träcentrum, företagskontakter
tel 0380-55 43 20
malin@tracentrum.se

Jimmy Johansson, Linnéuniversitetet, biträdande programdirektör handledarkollegium
tel 0470-70 80 33
jimmy.johansson@lnu.se

Styrelse

Carl-Johan Sigfridsson, Obos, ordförande
carl-johan.sigfridsson@obos.se

Doktorander

Victor Grubîi

Kontakt:
victor.grubii@lnu.se

Handledare:
Jimmy Johansson Lnu
Ola Dagbro Lnu
Pernilla Jonsson Kährs

Elaheh Jalilzadehazhari

Kontakt:
Elaheh.Jalilzadehazhari@ju.se

Handledare:
Jimmy Johansson Lnu
Peter Johansson Ju
Krushna Mahapatra Lnu
Pär Josefsson Elitfönster

Steffen Landscheidt

Steffen Landscheidt

Kontakt
steffen.landscheidt@lnu.se

Handledare:
Mirka Kans Lnu
Gunnar Bolmsjö Lnu
Robert Bickö Yaskawa

Jörgen Olsson, doktorand i ProWOOD

Jörgen Olsson

Kontakt:
jorgen.olsson@sp.se

Handledare:
Andreas Linderholt Lnu
Kirsi Jarnerö RISE

Djordje Popovic

Djordje Popovic

Kontakt:
Djordje.Popovic@ju.se

Handledare:
Tobias Schauerte Lnu
Carl-Johan Sigfridsson OBOS

Roaa Salim

Roaa Salim

Kontakt:
roaa.salim@ju.se

Handledare:
Kicki Säfsten JU
Jimmy Johansson Lnu
Agostino Manduchi, JU
Thomas Bengtsson Södra Wood

Tadios Sisay Habite

Kontakt:
tadios.sisayhabite@lnu.se

Handledare:
Anders Olsson Lnu
Jan Oscarsson Lnu
Tomas Blomberg WoodEye

Alma Strkonjic

Kontakt:
alma.strkonjic@lnu.se

Handledare:
Jimmy Johansson Lnu
Sheikh Ali Ahmed Lnu
Harald Säll Lnu
Emil Lagerqvist Swedish Match

Shamnath Thajudeen

Shamnath Thajudeen

Kontakt:
shamnath.thajudeen@ju.se

Handledare:
Fredrik Elgh JU
Martin Lennartsson JU

Alexander Vestin

Alexander Vestin

Kontakt:
alexander.vestin@ju.se

Handledare:
Kristina Säfsten Ju
Malin Löfving Träcentrum
Tobias Schauerte Lnu
Rickard Zetterstedt Trivselhus
Johan Gustafsson Trivselhus


Avslutade projekt

Heleen De Goey

Projektet avslutat.

Läs Heleens licenciatuppsats här